פרטי האירוע

 

פלישה לחלל

תיאטרון מחול אבשלום פולק פולש בחזרה לחלל ההופעות עם מופע עשיר וייחודי. פלישה לחלל ממשיך את סגנונה של הלהקה, עם מחול מלא בהבעה, ברגש ובהומור.

המופע מציג מבט ביקורתי ומשעשע על המציאות ולוקח את הצופים אל מסע בו נשזרים יחד קטעים חדשים לצד קטעים מחודשים, מחול, תיאטרון, מוזיקה וספרות - והכל עם ההקפדה, הכישרון וההומור של הלהקה.

"היצירה החדשה של פולק ולהקתו, "פלישה לחלל", היא למעשה אוסף של הרהורים בתנועה, שמתקבצים לכדי מחשבה חופשית ופוקחת... ויש בה כמיהה וגעגוע ובערה ויצר מבעבע, שמציעים לצופה להיות שותף למתרחש, לקחת חלק אקטיבי גם אם, לכאורה, הוא רק נטוע בכיסא, לחלוק את החלל הפיזי, אבל גם זה הסמוי מעין שקושר ומחבר ומגשר בין בני אדם...

יצירה קאמרית חדשה, מהורהרת, עירומה מגימיקים ומנוקדת ברגעים קטנים של שמחות קטנות. אחרי שנה של קיפאון, קבלו ערב שיזיז לכם את הקרחון ויפעיל מחדש את מנועי הדמיון".
(מרב יודילוביץ, הבמה)

המופע לוקח את הצופים למסע של סגנונות ומקצבים מוזיקליים ותנועתיים, עם הרבה הומור ורגש.

הוא בנוי מקטעי סולו וקבוצה, עם תנועה לרגעים תיאטרלית ריאליסטית ולרגעים אבסטרקטית. חבר הלהקה השחקן צבי פישזון מקריא קטעים ספרותיים בשפות שונות, בהם "לונה והמוות" של לורקה ו"הקומדיה האלוהית" של דנטה.

המבנה והאופי של המופע מאפשרים לו להיות מצד אחד מאוד נרטיבי, אבל מצד שני גם אבסטרקטי או קברטי. המרכיב של המילה המדוברת והכתובה נכנס כעוד אלמנט.. ״

(כלכליסט, 22.04.21)

 

תקנון:

 

מדיניות ביטול כרטיסים:   

במקרה של ביטול כרטיס מעל  48 שעות לפני המופע, יחויב בעל הכרטיס בדמי ביטול בסך 5% ממחיר הכרטיס

במקרה של ביטול עד 48 שעות יחויב  בעל הכרטיס בחיוב מלא

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים