תמונת מופע: שבתרבות

שבתרבות

מבוגרים
שהם לא מסומן
שבת, 21 דצמבר 2019 11:00
משך 120 דקות

פרטי האירוע

הכניסה חופשית בהרשמה מראש

 

אירועי שבתרבות יתקיימו בהנחיית רינה מצליח, מהפנים המוכרות ביותר והוותיקות ביותר בעולם החדשות ושל "חברת החדשות" בערוץ 12. עיתונאית, כתבת, שדרנית טלוויזיה ורדיו ומגישת "פגוש את העיתונות" של חברת החדשות. לאחר פיצול הערוץ, מגישה בימי שישי את המהדורה המוקדמת

 

 

האורחים לשבת זו הם:

צחי הנגבי - השר לשיתוף פעולה אזורי, וחבר הכנסת מטעם מפלגת הליכוד. בעבר היה שר בממשלות ישראל, סגן שר החוץ, יו"ר ועדת החוץ והביטחון, יו"ר ועדת הכלכלה ויו"ר ועדת הכנסת. 

פרופ' עוזי ארד -  כיהן  כיועץ לביטחון לאומי של ראש הממשלה נתניהו וכראש המטה לביטחון לאומי במשרד ראש הממשלה. בתקופת כהונתו הראשונה של נתניהו כראש ממשלה, כיהן ארד כיועצו המדיני. בין 1975 ל- 1997 הוא שירת במוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים ומילא תפקידים בכירים בארץ ובחו"ל, אשר האחרון שבהם היה ראש אגף המודיעין. כיום מרצה לממשל, ביטחון ויחסים בינלאומיים במרכז הבינתחומי הרצליה ויו"ר המרכז לחקר כוח המגן

כרמלה מנשה - עיתונאית ישראלית המשמשת ככתבת לענייני צבא בתאגיד השידור "כאן". זכתה לכינוי "האמא של החיילים" בעקבות חשיפת מחדלים במערכת הביטחון. במשך השנים זכתה על חשיפותיה ופעילותה הציבורית. 

אתנחתא מוזיקלית:

שחר צדיק, בשני שירים מקוריים. שחר זמר יוצר תושב שוהם, בוגר רימון. השנה הוציא את אלבומו הראשון ״ברבורים לבנים״ ובימים אלו עובד על אלבומו השני.

 

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים