תכנית לימודים

לימודי הנגינה מבוססים, בד"כ, על שיעור נגינה שבועי יחידני ובנוסף לכך שיעור שבועי קבוצתי בהאזנה, תולדות המוסיקה וסולפג' (שיעור זה נערך בקבוצות קטנות וללא תוספת תשלום).

מקצועות הלימוד:

מחלקת הקלידים - פסנתר ואורגן

המחלקה הגדולה ביותר בקונסרבטוריון, המאפשרת לימודים קלאסיים ולימודים של מוסיקה קלה. שיתוף הפעולה בין המורים מכין את התלמידים גם לנגינת סולו וגם לעבודת הרכב קאמרי וליווי.

מתקבלים תלמידים מגיל 6 ומעלה

צוות המורים:

אייל שקד, ארנון שימרה, חנה קידר, ורד טוברובסקי, טטיאנה גורבה, תמיר מילר, לאה בראון, נטליה פלדמן, אידה בן דוד, טלי פתאל, ורדה קונה.


מחלקת גיטרות 

מחלקה רב סגנונית, המציעה גיטרה קלאסית, גיטרה חשמלית, גיטרה באס וגיטרה בסגנון הג'אז. תלמידי הגיטרה מוצאים ביטוי במגוון הרכבים, החל מהרכב גיטרות קלאסיות והמשך בהרכבי רוק, פופ וג'אז.

מתקבלים תלמידים מכיתה ד' ומעלה

צוות המורים:

יבגני מרקל, ישראל רשקובסקי, יוסי יפרח, ערן בן אדון, חמוטל זימרה, ארז יעקב, גיא אליהו, גיא וידאל, דניאלה בוס.


מחלקת כלי קשת: כינור, צ'לו

מחלקה צעירה המתפתחת בצעדי ענק. מספר התלמידים הגודל משנה לשנה מעיד על רמתה הגבוהה של המחלקה ועל טיב המורים. בנוסף לשיעורים הפרטניים מתקבצים הנגנים הצעירים להרכב כלי קשת.

מתקבלים תלמידים מגיל 5 ומעלה

צוות המורים:

אידה גלזר, אביה דוד


מחלקת כלי הקשה

במחלקת כלי ההקשה ממקדים התלמידים את הלימודים במערכת תופים בסגנונות קצב שונים ומגוונים, לצד הכרות עם כלי ההקשה השונים.

תלמידי כלי ההקשה מכוונים על ידי המורים להרכבים השונים שפועלים בקונסרבטוריון.

מתקבלים תלמידים מכיתה ג' ומעלה

צוות המורים:

אביב כהן, אורן אבוטבול, שי יפרח, דניאל לברון.


מחלקת כלי הנשיפה

חלילית, חליל צד, קלרינט, סקסופון, חצוצרה, טרומבון, בריטון, טובה.

מחלקת כלי הנשיפה מתחילה בבית הספר המנגן וממשיכה הישר לקונסרבטוריון. בהמשך מוצאים הנשפנים את דרכם להרכבים והתזמורות המוצעים.

מתקבלים תלמידים מכיתה ד' ומעלה לאחר התאמת הכלי

צוות המורים:

מורן פייגין, תניר שקד, אנטולי כגן, מיכאל גוניקמן, ירדן מידן, יבגני פילנובסקי, דניאל זונדינר, צחי אשכנזי, מורן ארז דגן, אלכס ביילסקי


תיאוריה ותורת המוסיקה

לימודי תורת המוסיקה הם לימודים משלימים ובלתי נפרדים מלימודי הנגינה, שמטרתם להעשיר את עולמו של הנגן. ההיסטוריה של המוסיקה ותרומתה למוסיקה של היום, מה בין סגנון מוסיקלי אחד לשני, מה הקשר בין באך לג'אז וכיצד כותבים יצירה מוסיקלית. התלמידים נתקלים במושגים חדשים דרך החוויה, , מפתחים את השמיעה המוסיקלית ומתנסים בקומפוזיציה והלחנה.

מורה:

גניה שפירו

 

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים