תמיר מילר


פסנתרן ג'אז ,מלחין ומעבד מוזיקלי
התחיל ללמוד פסנתר קלאסי בגיל 8, בילדותו בילה זמן רב בהאזנה לספריית המוזיקה הקלאסית בבית הוריו, בשנות העשרה גילה את הג'אז,והחל להתמחות בסגנון זה. למד אצל פיסי אושרוביץ ורמי לוין. אחר הצבא למד  בבית הספר רימון וקיבל מלגת למודים ל –Berklee college of music בבוסטון, שם סיים תואר ראשון והשתלם בפסנתר ג'אז עם המורים Ray Santisi ו- Laszlo  .Gardoni
לאחר שובו ארצה ניגן במספר רב של הרכבים ובמגוון סגנונות,הופיע בפסטיבלים ומועדונים בארץ ובחו"ל, והקליט והופיע עם אמנים רבים, בין היתר- נתן כהן,רוני דלומי, דפנה ארמוני,אהוד מנור,  Michel Varekamp, Dianne Reeves ורבים אחרים.
מבין עבודותיו בשנים האחרונות-
הקלטת הדיסק "Every day ritual" עם הרכב Ritual הכולל את הגיטריסט יוסי יפרח והמלחינה ונגנית הסקסופון והמלחינה זוכת פרס ראש הממשלה הדס גולדשמיט.   מלמד  בקונסרבטוריון פסנתר ג'אז.

הוציא את אלבום הטריו- "Walk in spirit" הכולל 11 קטעים מקוריים ונע על התפר בין הג'אז, הלאסי והאתני, האלבום יצא במאי 2013 וזכה לבקורות מעולות, בין היתר במגזין האינטרנטי הנחשב "Jazz weekly”.
עבוד ונהול מוזיקלי של הדיסק והמופע "יש לי קצב" של הרכב י"לדוג'אז", הרכב ששם לו למטרה לקרב את סגנון הג'אז לגילאים הצעירים בארץ.
הוצאת הספר "אמנות האלתור", ספר הדרכה ותרגול של אלתור ג'אז כהמשך לפעילות חינוכית רבת שנים.
עבוד ונהול מוזיקלי של הרכב  ה- "jazzraelites", אנסמבל מוזיקלי המשלב שירים ומוזיקה מהמקורות עם ג'אז עדכני.

 

 

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים